close
آخرین مطالب
 • تبلیغ شما در اینجا
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • طراحی سیستم وبلاگدهی
 • سیستم سایت ساز اسلام بلاگ
 • مگا برد - پلتفرم خرید اینترنتی قطعات موبایل مگابرد
 • loading...
  YourAds Here YourAds Here

  تفریحات سالم

  بازدید : 46
  سه شنبه 2 آذر 1400 زمان : 8:28

  وکيل

  موسسه حقوقي تهران وکيل، خدمات حقوقي مشاوره تخصصي وکالت، مشاوره حقوقي رايگان، با وکيل متخصص، قبول وکالت انواع ارزيابي و محاسبات حقوقي و ساير خدمات حقوقي را به متقاضيان، داخلي، خارجي ارائه مي دهد.

  z8_yatu.png

  تنها سه گام براي پايان مشکل حقوقي شما

  با وکلاي متخصص تهران وکيل، در موضوع پرونده خود مشورت کنيد و در کمترين زمان،‌با حداقل هزينه به نتيجه مطلوب برسيد

  ملاقات حضوري با وکيل

  در جلسه ملاقات حضوري وکيل متخصص با ارزيابي کامل و همه جانبه جزئيات پرونده، راه حل را پيدا مي کند.

  02

  عقد قرارداد وکالت

  پس از توافقات انجام شده و قبول وکالت با امضاي قرارداد، رسيدگي به پرونده شما شروع مي شود.

  03

  پشتيباني

  از ابتداي شروع رسيدگي به پرونده شما تن انتهاي مراحل اجرا از پشتيباني وکيل متخصص بهره مند شويد.

  هرآنچه که لازم است درمورد وکيل پايه يک دادگستري بدانيد

  • وکيل پايه يک دادگستري

  وکيل پايه يک دادگستري شخصي است که پس از ديدن دوره‌ي تحصيلي و آموزشي در مقاطع کارشناسي و ارشد و يا سطوح بالاتر در رشته‌ي حقوق يا فقه و مباني حقوق اسلامي، در آزمون وکلاي دادگستري که سالي يک‌بار برگزار مي‌شود شرکت مي‌نمايد و در اين رقابت تنگاتنگ موفق به دريافت رتبه‌اي بالا مي‌شود که آن را از سايرين متمايز و در آزمون وکلا پذيرفته و قبول مي‌نمايد. پس از پذيرفته شدن در آزمون وکالت، بايد دوره‌اي به نام دوره‌ي کارآموزي را بگذراند که اين دوره تقريبا ?? ماه مي‌باشد و پس از آن در مراسم تحليف مجاز به حضور مي‌باشد. مراسم تحليف، مراسمي است که در آن وکيل طي تشريفاتي سوگند نامه‌اي ياد مي‌کند و از وي به عنوان وکيل دادگستري يا وکيل پايه يک دادگستري ياد مي‌شود و به اين درجه مي‌رسد.

  انواع وکيل

  وکيل پايه يک دادگستري

  وکيل دادگستري

  وکيل پايه يک


  وکيل انتخابي


  وکيل تسخيري


  وکيل معاضدتي


  وکيل اتفاقي

  وکيل پايه يک دادگستري

  به وکيلي که دوران کار آموزي با موفقييت گذرانده و آزمون اختبار قبول شده وکيل پايه يک دادگستري ميگويند اين وکيل ميتواند دفتر وکالت براي خودش و به نام خودش داير کند و داراي تجربه کافي براي پرونده هاي حقوقي ميباشد وکيل پايه يک دادگستري ميتواند پرونده هاي پيچيده و سخت حقوقي را بهترين نحو ممکن پيش ببرد

  وکيل دادگستري

  وکيل دادگستري وکيلي است که بعد از گرفتن مدرک ليسانس حقوق يا فقه در ازمون کانون وکلا قبول شده است و بايد 2سال اول را زير نظر وکيل سرپرست کار آموزي کند سپس بعد از قبولي ازمون اختبار ميتواند به عنوان وکيل پايه يک دادگستري فعاليت کند

  وکيل انتخابي

  وکيل انتخابي وکيلي است که در موارد شخصي، شخص براي خود وکيلي انتخاب مي‌نمايد و قراردادي تحت عنوان قرارداد وکالت بين آن‌ها منعقد مي‌شود و موکل حين اين قرار داد از وکيل مي‌خواهد که براي دفاع از حق خود در مراجع قضايي وکالت او را بر عهده گيرد.

  وکيل تسخيري

  مادامي که دعواي کيفري در جريان باشد، حضور وکيل در دادرسي و محاکمات کاملا ضروري است و ممکن است موکل به دلايلي مختلف از جمله نداشتن بضاعت مالي و.. از اخذ وکيل امتناع کند، در اين صورت به تشخيص دادگاه، از بين کليه‌ي وکلاي دادگستري وکيلي براي او گرفته مي‌شود که حال ممکن است به همان دليل وکيل به صورت رايگان براي او وکالت نمايد. به اين ترتيب به اين وکيل، وکيلي تسخيري مي‌گويند.

  وکيل معاضدتي

  وکيل معاضدتي نيز در صورتي که در دادگاه براي دفاع از حق موکل در دعاوي حقوقي وجود وکيل الزامي باشد و موکل به دلايلي امکان اخذ وکيل را نداشته باشد، دادگاه عسرو حرج موکل را مشخص مي‌نمايد و به تشخيص معاضدت از کانون وکلا وکيلي را براي دفاع از حقوق او در نظر مي‌گيرد.

  وکيل اتفاقي

  وکيل اتفاقي، شخصي است که در رشته‌ي حقوق تحصيل کرده است اما شغل وي وکالت نيست، ليکن در صورتي مي‌خواهد به صورت اتفاقي به حل مشکلات بستگان خود بپردازد. در اين مواقع خارج از حيطه‌ي ازمون وکالت و دوره‌هاي مربوطه مي‌تواند از آن کانون براي پرونده‌ي خاص و اتفاقي خود پروانه وکالت بگيرد با پرداخت هزينه‌ي مربوطه و طي مراحل قانوني اقدام کند. پس در نتيجه شخصي که با اين روش براي دفاع از حقوق خويشان خود وکالت گرفته را وکيل اتفاقي مي‌نامند.

  هدف ما از اين گفته‌ها براي شما کابران و خوانندگان عزيز اين است که شما را از روند و فرايند دادگاه و ويژگي و مشخصات وکيل مجرب و حرفه‌اي آگاه سازيم تا بتوانيد با اطلاع کافي براي مشکلات خود وکيل اخذ نماييد و اين را بدانيد که بدون داشتن وکيل ممکن است متحمل عواقب و خسارات ناشي از جان و مال بسياري شويد زيرا هر شخصي براي تخصصي تحصيل مي‌نمايد پزشک براي معالجه‌ي بيماران و يا تعميرکار خودرو براي تعمير خودرو و همچنين وکيل براي حل مشکلات حقوقي و کيفري شما، همانطور که اگر بدون اطلاعات کافي دست به تعمير خودرو کنيد ممکن است خودرويتان خراب‌تر شود يا منفجر شود ، يا اگر در حين بيماري به جاي رجوع به پزش خود درماني کنيد منجر به اتفاقات خطرناکي حتي مرگ مي‌شود، در خصوص کار‌هاي حقوقي نيز همانند انعقاد قراردادي بدون اطلاعات ممکن است افرادي سودجو از شما سو استفاده و کلاهبرداري نمايند و يا ممکن است منجر خطرات جاني و مالي و ... و در نهايت بروز پرونده‌ي دعوي شود و حتي پس از ان نيز بدون داشتن وکيل و مشورت با آن فرضا روند چندماه را چند سال طي کنيد و حتي به نتيجه نرسيد، پس وجود وکيل را ضروري بدانيد و از حرفه‌اي بودن او نيز مطلع شويد.

  موسسه‌ي حقوقي تهران وکيل نيز مي‌کوشد همواره تا با ارائه‌ي بهترين وکلاي تهران به شما اين روند را کوتاه تر کند و موجب شود تا هزينه‌هاي گزاف نپردازيد و با اخذ هزينه‌ي مناسب و معرفي وکلاي متبحر موسسه‌ي خود به شما به نتيجه‌ي مطلوب برسيد. وکلاي مجرب و با نفوذ وکيل تهران با سابقه‌ي درخشان و همکاري با ???? وکيل مجرب و خوب مي‌توانند با ارائه بهترين مشاوره‌ها وراه‌کارها راه رسيدن به نتيجه‌‌اي روشن را براي شما هموار کنند، وکيل مجرب تهران وکيل در غرب تهران مي‌تواند دسترسي راحتي براي کساني باشد که در غرب زندگي مي‌کنند و همينطور وکيل مجرب و تضميني در شرق نيز مي‌تواند دسترسي آساني براي کساني باشد که در شرق زندگي مي‌کنند. البته با شيوع بيماري کرونا مي‌توانيد به صورت آنلاين و يا مشاوره‌ي تلفني با گروه وکلاي تهران وکيل صحبت نماييد و از آن‌ها مشاوره بگيريد.

  داشتن وکيل چه سودي براي اشخاص دارد!؟


  از آن‌جايي که اغلب دعاوي کيفري ناشي از نداشتن اطلاعات کافي و عدم آگاهي شخص از موازين حقوقي مي‌باشد و بر اساس اين قاعده حقوقي که مي‌گويد عدم آگاهي شما از قوانين حقوقي رافع مسئوليت کيفري نمي‌باشد، شخص بدون داشتن اطلاعات از تبعات کاري مي‌انجامد که به مراتب بعدها متوجه جرم بودن آن کار مي‌شود، در صورتي که اگر با يک مشاورحقوقي و وکيل مجرب در اين زمينه صحبت مي‌کرد مي‌توانست مانع بروز مشکل شود. براي مثال اگر در کار‌هايي مانند خريد و فروش ملک و .. يا کارهاي تجاري و بازرگاني با يک وکيل مجرب مشورت کنيد و از تمام جوانب قراداد اگاه باشيد مي‌توانيد با دانستن خطرات يا عواقب آن و.. معامله را انجام دهيد و کمتر دچار مشکل شويد.

  در امريکا و ساير کشور‌هاي اروپايي هر خانواده وکيلي مختص به خود دارد و بدون مشورت با او کاري انجام نمي‌دهد. در کشور ايران نيز تعامل دستگاه حکومتي کشور مي‌تواند با همکاري مرکز وکلا و يا کانون وکلا اين امکان را به خانواده بدهد که هرکدام يک وکيل مختص به خود داشته باشد.

  و اما حال که هنوز به اين توسعه دست يافتيم هر خانواده يا هر شخص مي‌تواند قبل از انجام هرکار با مطالعه و تحقيق و مطرح کردن آن با وکيلي کارکشته و مجرب تمامي جوانب را در نظر بگيرد و محتاطانه قدم بردارد.

  به طور مثال زماني که ما بيمار مي‌شويم براي درمان خود نياز به معالجه توسط دکتر داريم زيرا با خود درماني عوارضي همچون مرگ مي‌تواند نزديک ما باشد. مسائل حقوقي نيز مانند مثال بالاست و اگر بدون اگاهي کامل و يا مشورت با وکيل مجرب و مشاور حقوقي که در اين زمينه تخصص دارند اقدام کنيم ممکن است خسارات مالي يا جاني سنگيني را براي خود به وجود آوريم و همچنين تبعات جبران ناپذيري را براي خود يا خانواده‌ي خود رقم بزنيم. همچنين بدون داشتن وکيل به مراتب هزينه‌ي بيشتري صرف نتيجه گيري از دادگاه مي‌شود و وقت و زمان زيادي را مجبوريم به اين خاطر از دست بدهيم ليکن داشتن وکيل مي‌تواند با کمترين هزينه يا مناسب ترين هزينه و بهترين راه‌کارهاي حقوقي روند و فرايند طولاني دادگاه را به حداقل برسانيم و همچنين در وقت خود صرفه جويي نماييم. بهتر است براي تضميني‌تر شدن فرايند پرونده و اخذ نتيجه‌ي مثبت حتما از وکيل‌هاي مجرب و خبره بهره گيري نماييم.

  موسسه حقوقي تهران وکيل نيز به علت همکاري با وکلاي برجسته و خبره‌ي متعدد مي‌تواند فرايند طولاني دادگاه را به حداقل برساند و حتي در مواقعي بدون نياز به موکل کارها را پيش ببرد و اين گونه وقت موکل نيز تلف نمي‌شود و با اگاهي تمام و کمال با داشتن وکيلي مجرب و تضميني، موجب رسيدن موکل به نتايج مثبت، جلوگيري از ضرر و زيان ناشي از عدم آگاهي شود. وکيل با نفوذ و مجرب مي‌تواند با بررسي تمام اطلاعات حاوي پرونده‌ي شما، پرونده‌هاي شما را به نحو احسنت به ثمر برساند.

  وکيل مجرب يا وکيل تضميني داراي چه مشخصاتي است؟؟

  ما زماني به وکيل نياز پيدا مي‌کنيم که همواره به مشکلي قانوني برخورد کنيم. اخذ وکيل در کليه‌ي کارهاي قانوني و دادگاهي الزامي است ليکن انتخاب وکيل با موکل است، پس بهتر است اين مقاله را دنبال نماييد تا بدانيد و آگاه باشيد که يک وکيل حرفه‌اي چه مشخصات يا ويژگي

  هايي دارد و با اخذ چه وکيلي مي‌توانيد با خيالي آسوده مراحل قانوني و دادگاهي خود را طي کنيد و به او بسپاريد. درست است که امروزه افراد زيادي وارد حرفه‌ي وکالت شده‌اند اما پيدا کردن وکيلي که داراي اطلاعات بالا نسبت به راه و چاه پرونده‌ي کيفري، مالي، خانوادگي و.. باشد و بتواند با استفاده از قوانين موجود به خوبي مشکل را حل نمايد کار سختي است.

  پروانه وکالت از ويژگي‌هاي وکيل بانفوذ و وکيل مجرب است.

  يکي از اصلي‌ترين مشخصه‌ي وکيل پروانه وکالت اوست و جز تعهدات اصلي وي در قبال موکل مي‌باشد. حال از کجا مي‌توان فهميد وکيل داراي پروانه وکالت است!؟ به منظور فهم اين مورد لازم است وارد سايت کانون وکلا و يا مرکز شويد و مشخصات وکيل و اعتبار پروانه‌ي وي را جست و جو کنيد. سپس با اطمينان کامل وکيل خود را انتخاب نماييد.

  تشخيص صلاحيت علمي از ويژگي‌هاي وکيل با نفوذ و وکيل مجرب است.

  قبل از اينکه وکيل را انتخاب نماييد از صلاحيت و تخصص وي در حوزه‌اي مورد نظر اطمينان حاصل فرماييد. البته وکيل حرفه‌اي مي‌تواند کليه‌ي پرونده‌ها با تمامي موضوعات متفاوت را بر عهده گيرد ليکن از آن‌جايي که وکلا برخي در يک زمينه تخصص دارند مانند وکيل کيفري، وکيل حقوقي، وکيل ايثارگران و وکيل‌هاي متعدد در هر زمينه‌اي. بهتر است وکيلي را انتخاب نماييد که در آن زمينه پرونده‌هاي بسياري را به سر انجام رسانيده و تبحر کافي و اطلاعات لازم در آن مورد را داشته باشد.

  صداقت وکيل از ويژگي‌هاي وکيل با نفوذ و وکيل مجرب است.

  از ديگر خصايص وکلاي حرفه‌اي صداقت ايشان است و مي‌بايست در هر اتفاق و شرايطي موکل خود را از حقيقت اگاه کند. کوچک نمايي پرونده يا بزرگ نمايي پرونده براي اخذ پرداخت حق‌الوکاله بيشتر امري نادرست و غير انساني است.

  وجدان کاري از ويژگي‌هاي وکيل با نفوذ و وکيل مجرب است.

  يک وکيل حرفه‌اي و موفق بايد پرونده‌اي که به وي سپرده مي‌شود را پرونده‌ي خود بداند و همان اندازه که براي خويشان خود وقت و انرژي صرف مي‌کند، به همان اندازه نيز براي موکل خود صرف کند و انرژي بگذارد و احساس وجدان کاري در خصوص انجام فرايند حقوقي موکل خود داشته باشد.

  اشراف و آگاهي کامل بر قوانين از ويژگي‌هاي وکيل با نفوذ و وکيل مجرب است.

  از وظايف مهم يک وکيل اين است که بر تمامي قوانين و مواد قانوني آگاه باشد خصوصا قوانين مرتبط يا پرونده‌اي که اخذ کرده است، همچنين بايد با تسلط کامل کليه‌ي جزئيات و کليات پرونده را تجزيه و تحليل و بررسي نمايد و از طريق مواد قانوني و .. راه حل مناسبي براي حل پرونده بيابد. همچنين امانت داري، اعتماد، وقت شناسي و.. همه و همه از صفات بارز يک وکيل حرفه‌اي و مجرب مي‌باشد.

  به طور کامل يک وکيل مجرب و حرفه‌اي مي‌تواند اين تضمين را به شما بدهد که در صورتي که حق با شما است و با وجود اينکه حق با شما است در حقتان اجحاف شده است، از تضييع حق شما جلوگيري مي‌کند و در کمترين زمان و بهترين و منصفانه ترين هزينه پرونده‌ي شما را به سر انجام مي‌رساند. بهتر است با انتخاب وکيلي مجرب و تضميني، ضامن موفقيت خود در پرونده باشيد.

  موسسه حقوقي تهران وکيل داراي وکلاي با سوابق درخشان و متخصص و مجرب در زمينه‌هاي مختلف مي‌باشد و با توجه به حوزه‌ي مشکل و پرونده‌ي دعوي شما، شما را به وکيل متخصص و مجرب همان حوزه ارجاع دهد تا بتوانيد بدون اتلاف وقت و با هزينه‌ي مناسب به نتيجه برسيد.

  وکيل في‌الواقع نماينده‌ي قانوني شخص اعم از حقيقي يا حقوقي مي‌باشد، که به موجب عقد وکالت مامور به انجام کار‌هاي حقوقي آن‌هاست.

  عقد وکالت نيز عقدي است جايز که انعقاد آن در چارچوب قوانين و مقررات مدني است و به طرفين آن وکيل و موکل مي‌گويند.

  در زمان گذشته، در دوره‌ي صفويه نايب السلطنه نيز همان وکيل بود و عنوان وکيلالرعايا نيز اين‌گونه به وجود آمد. همچنين در اصل ?? قانوني اساسي جمهوري اسلامي ايران به اين موضوع اشاره شده است که در کليه‌ي دادگاه‌ها، طرفين دادگاه اين حق را دارند که براي خود وکيلي انتخاب نمايند و در صورتي که توانايي انتخاب وکيل را نداشته باشند، دادگاه براي آن‌ها وکيلي را مقدر مي‌فرمايد.

  در کشور زيباي ايران و عموم کشور‌ها براي تصدي شغل وکالت علاوه بر داشتن تحصيلات، مستلزم اخذ پروانه و گذرانيدن دوره‌هاي کارورزي و کار آموزي در کانون وکلا مي‌باشد. وکالت عقدي است که ما بين وکيل و موکل جاري مي‌شود و وکيل طبق اين قرارداد وظيفه دارد به جاي موکل و کار‌هاي قانوني موکل را پيگيري نمايد. براي فهم بهتر اين موضوع مثالي مي‌آوريم در اين باب که آقاي محمدي به آقاي اکبري وکالت مي‌دهد که زميني را به جاي اون معامله و خريداري نمايد، در اين فرضيه آقاي اکبري وکيل و آقاي محمدي وکيل به شمار مي‌آيد، في‌الواقع آقاي اکبري اين کار را به نيابت از آقاي محمدي انجام مي‌دهد؛ حال در اين فرضيه محدوده‌اي که آقاي محمدي (موکل) براي آقاي اکبري (وکيل) مشخص کرده در چارچوب قوانين مربوط به خريد ملک مي‌باشد، در اين صورت آقاي اکبري (وکيل) حق تعدي به آن را ندارد، مانند آن که موکل از وکيل بخواهد زمين را درصورتي که تا سقف ??? ميليون باشد بخرد پس وکيل حق ندارد مبلغي بيش از ??? زمين را معامله نمايد.

  موسسه حقوقي تهران وکيل با دارا بودن بيش از 1200 وکيل پايه يک دادگستري در سراسر کشور آماده ارائه خدمات حقوقي به صورت کاملا تخصصي در تمامي زمينه هاي حقوقي کيفري خانواده ديوان عدالت اداري و... مي باشد. نکته متمايز موسسه حقوقي تهران وکيل با ديگر موسسات حقوقي انجام پرونده ها توسط وکلاي تخصصي مي باشد. تمامي پرونده ها در مجموعه توسط وکلاي پايه يک انجام شده و روند کاري مجموعه به اين شکل است که ابتدا موکلين توسط وکلاي مجموعه مشاوره حقوقي ابتدايي شده سپس بعد از حضور موکلين در دفتر مشاوره حقوقي تخصصي توسط وکيل پايه يک دادگستري انجام مي پذيرد. نکته حائز اهميت رايگان بودن مشاوره حقوقي تلفني در تهران وکيل مي باشد و در صورت انعقاد قرارداد وکالتي مشاوره حضوري نيز رايگان مي باشد.


  موسسه‌اي است که تنها گروه تخصصي وکالت در سطح تهران و بلکه کشور را داراست. موسسه حقوقي تهران وکيل با همکاري بيش از ???? وکيل مجرب و متخصص در حوزه‌هاي مختلف مي‌تواند به شما در تمامي حوزه‌ها بهترين مشاوره‌ها را بدهد و در صورت بروز مشکل به حل آن بپرازد.


  تفاوتي ندارد که از شرق يا غرب و شمال و يا جنوب تهران باشيد هنگامي که با مشکلي مواجه شده‌ايد و يا قبل از انعقاد هر قراردادي با وکلاي مجرب ما مشورت کنيد. موسسه‌ي حقوقي تهران وکيل با سابقه‌ي فوق درخشان و وکلاي با تجربه‌ و با تبحرش مي‌تواند بهترين روش‌ها و راه‌حل‌ها را با توجه به شرايط موکل به او ارائه دهد.

  منبع: https://www.tehran-atorney.com/

  شماره تلفن وکيل دادگستري
  نظرات این مطلب

  تعداد صفحات : -1

  درباره ما
  اطلاعات کاربری
  نام کاربری :
  رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
  آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 172
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • بازدید امروز : 32
 • بازدید کننده امروز : 33
 • باردید دیروز : 8
 • بازدید کننده دیروز : 9
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 75
 • بازدید ماه : 42
 • بازدید سال : 2338
 • بازدید کلی : 50490
 • کدهای اختصاصی